آخرین اخبار

روز عرفه

خدایا چقدر تو به ما نزدیکی و ما زتو دوریم(فرازی از دعای غرفه)

تحلیف کارشناسان جدیدالورود استان آذربایجانشرقی

تحلیف کارشناسان جدیدالورود  استان آذربایجانشرقی، با رعایت پروتکل های بهداشتی،   با حضور تعدادی از کارشناسان جدیدالورود برگزار گردید.

این مراسم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ با حضور معاون رئیس کل دادگستری استان آذربایجانشرقی جناب آقای دکتر اَمَن الهی و اعضای هیأت مدیره مرکز کارشناسان رسمی دادگستری و دعوت از کارشناسان محترم  در دادگستری استان برگزار و پس از معرفی مرکز و ادای توضیحاتی توسط ریاست محترم مرکز در خصوص شان و جایگاه کارشناس و وظایف محوله ،مراسم اتیان سوگند کارشناسی انجام شد و پروانه و دفترچه کارشناسان محترم به ایشان تقدیم گردید.

فیلم آموزشی تخلفات انتظامی

فیلم دوره آموزشی تخلفات انتظامی 
مورخه ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
جناب آقای دکتر رئوف
(دادستان محترم انتظامی 
مرکز وکلا،کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه)
https://nessom.com/page/52

آموزش مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجانشرقی

اطلاعیه دوره آموزشی

بسمه تعالی 
به اطلاع اعضای محترم مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی میرساند:
وبینار آموزشی تخلفات انتظامی کارشناسان رسمی روز چهارشنبه ۹۹/۱۰/۰۳ ساعت ۱۶/۳۰ الی ۱۸/۳۰ از طریق سامانه آموزشی مرکز برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است در سامانه مذکور امکان ضبط کلیه کلاس ها پس از برگزاری فراهم می باشد. همچنین حضور و غیاب و شرکت در دوره های آنلاین، به دو صورت هوشمند و دستی صورت خواهد پذیرفت و گواهینامه آموزشی با لحاظ حضور تمام وقت در دوره آموزشی صادر خواهد شد.
نحوه ورودبه سامانه آموزشی:
۱- مراجعه به آدرس اینترنتی:
karshenasan.nessom.com

نماینده ولی فقیه در استان: کار کارشناس کمتر از قضاوت نیست

نماینده ولی فقیه در استان:
کار کارشناس کمتر از قضاوت نیست
نماینده ولی فقیه در استان گفت: وقتی قاضی یک پرونده بر اساس نظر کارشناس اعلام رای می کند، نشان از اهمیت موضوع کار کارشناس دارد.
به گزارش مرکز کارشناسان رسمی دادگستری آذربایجان شرقی، آیت الله آل هاشم در دیدار با اعضای هیئت مدیره این مرکز، کار کارشناسی را نوعی قضاوت دانست و گفت: وقتی قاضی یک پرونده بر اساس ضرورت به نظر یک کارشناس رجوع می کند در واقع آن کارشناس نوعی قضاوت انجام داده است.

راه اندازی سیستم ارجاع به کار در مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجانشرقی

اسماعیل عبدالهی رئیس مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجانشرقی ضمن اعلام رونمایی از نرم افزار ارجاع به کار در مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجانشرقی،گفت:  از دغدغه‌هاي اصلي هئیت مدیره دوره چهارم،میتوان به ارائه راهكارهايي براي برقراري هر چه بيشتر عدالت در ارجاع كار به كارشناسان برشمرد.
جالب اينجاست كه اين مرکز با تقديم گزارش‌هاي كارشناسي به مراجع قضايي در اجراي عدالت و احقاق حق مشاركت دارد و شايسته نيست كه به اين مهم آن چنان كه بايد و مورد انتظار همگان است توجه لازم و كافي نشود.

جلسه مشترک رئیس و هئیت مدیره مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجانشرقی با مدیر کل سازمان تامین اجتماعی استان

بهره مندی مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجانشرقی از مزایای قانون تامین اجتماعی 
به گزارش روابط عمومی مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجانشرقی جلسه مشترک رئیس و هئیت مدیره مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجانشرقی با مدیر کل سازمان تامین اجتماعی استان به جهت آماده سازی بستر بهرمندی اعضا مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان از مزایای قانون تامین اجتماعی در محل سازمان تامین اجتماعی برگزار گردید. 

صفحه‌ها